środa, 1 lipca 2015

Plany na lipiec

Chyba to pierwszy tak intensywny lipiec w moim życiu. Mam na niego tyle planów i wszystkie związane z Caritas Diecezji Kieleckiej. Oczywiście o wszystkich akcjach będę informować na bieżąco, jednak dziś przedstawiam skrótowy plan.
Już jutro, 2 lipca, wyruszamy na wycieczkę rowerową w ramach akcji "Odkrywamy diecezję". Miejsce docelowe owiane jest tajemnicą. Jednak na pewno prowadził nas będzie ks. Krzysztof Banasik, zastępca dyrektora Caritasu Diecezji Kieleckiej. Nie będę miała dużo czasu na regenerację, gdyż już 4 lipca "Kajakiem do źródeł wiary", czyli spływ kajakowy wraz z ks. biskupem Marianem Florczykiem. Diecezja Kielecka jest chyba znana z tego, że księża i biskupi z niej "żyją na sportowo". Ich reprezentacja w piłce nożnej wielokrotnie zdobywała miejsca na podium, są zaangażowani w pielgrzymki rowerowe czy popularyzację sportu. Nie można więc nie skorzystać z propozycji, w które nawet biskup się angażuje:)
Kolejne dni staną pod znakiem rozpoczynających się wyjazdów kolonijnych, zobaczymy co w związku z tym wyniknie na moim blogu :)
18 lipca - "Jezus na stadionie" czyli wyjazd do Warszawy na rekolekcje - uwielbienie, które poprowadzi ks. John Baptist Bashobora.
No a od 22 lipca do 4 sierpnia będę wychowawcą kolonijnym na turnusie w Karpaczu. 
Jak widać, zapowiada się intensywny miesiąc, ale nie mogę powiedzieć, że to jego ostateczny zarys. Codziennie coś się zmienia, ale lubię to :)

Zachęcam więc do śledzenia bloga w intensywnym miesiącu lipcu, gwarantuję moc atrakcji :)

2 komentarze:

  1. Dorotko widać ze czasu nie trwonisz.I tak trzymac;) z utesknieniem czekam na posty z wakacji!do dzieła. Trzymam kciuki i życzę odwagi w pokonywaniu wyzwań; )

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Postaram się wszystko opisywać na bieżąco :)

      Usuń

Witam! Zależy mi na uzyskaniu Twojej opinii. Tutaj możesz zostawić ślad po sobie. Jednak, ze względu na ilość spamerów, musisz zaczekać, aż zostanie on zatwierdzony przez administratora. Pozdrawiam serdecznie :)